Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4557

Specialista péče o zákazníky - LIBEREC

LINK Holding, a.s.- nabídka práce Specialista péče o zákazníky - LIBERECFirma:LINK Holding, a.s.
Volné pracovní místo: Liberecký krajMísto práce:Liberec, Liberecký kraj
Volné pracovní místo: Specialista péče o zákazníky - LIBEREC - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista péče o zákazníky - LIBEREC - Liberecký krajPlat:25 000,- až 35 000,-
Kontaktní email na pozici: Specialista péče o zákazníky - LIBERECEmail:prace@zlataky.cz
Kontaktní telefon na pozici: Specialista péče o zákazníky - LIBERECTelefon:+420 232 003 057
Další údaje o pozici: Specialista péče o zákazníky - LIBERECDalší údaje:Markéta Renglová

Popis pracovní pozice:
Máte profesionální vystupování a reprezentativní projev? Chcete se stát důležitým článkem dynamické
společnosti? Chcete být odměňováni za to, co firmě přinesete? Přidejte se k nám! Právě hledáme nového
kolegu/kolegyni na naši pobočku v Liberci. Nejedná se o práci obchodního zástupce, podomní prodej apod.
Pracovní náplň:
Přímá komunikace s příchozími zákazníky
Poskytování kvalifikovaného poradenství
Administrativní úkony spojené se zpracováním obchodních případů

Požadujeme:
SŠ vzdělání
Uživatelskou znalost práce na PC
Dobré komunikační schopnosti
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Silnou klientskou základnu
Práci na HPP na dobu neurčitou
Nadstandardní finanční ohodnocení (fixní plat + osobní ohodnocení + prémie)
Firemní akce
Zaměstnanecké slevy
Vánoční bonusy
Práci v malém kolektivu

Inzerent:
Ověřený uživatel link holding a.s. | Liberec , Praha 1
Telefon: 232003057
Email: prace@zlataky.cz