Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4539

Koordinátor/ka

Občanům s.r.o.- nabídka práce Koordinátor/kaFirma:Občanům s.r.o.
Volné pracovní místo: JihlavaMísto práce:Jihlava, Jihlava
Volné pracovní místo: Koordinátor/ka - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Koordinátor/ka - JihlavaPlat:29 000 - 39 000
Kontaktní email na pozici: Koordinátor/kaEmail:kariera@setrimeobcanum.cz

Popis pracovní pozice:
Do našeho projektu Šetříme Občanům hledáme nové spolupracovníky.
Projekt se zabývá vytvořením komunikačních a obchodních kanálů k domácnostem či obcím po celé České
republice. Neprodáváme hrnce ani internet!

Požadujeme:
Co Vás čeká:
• práce na pobočce i v terénu;
• péče o stávající klienty, nebo rozvíjení nových vztahů;
• komunikace s občany či zástupci obcí a související administrativa.

Co očekáváme my?
• Dobré komunikační (prezentační) dovednosti.
• Vysoké pracovní nasazení, samostatnost a spolehlivost.
• Uživatelskou znalost práce na PC.
• Řidičský průkaz B a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:
Co za to?
• Zázemí společnosti, která je jedničkou na trhu a která se za Vás postaví.
• Zajímavé finanční ohodnocení (fixní složka + bonusy).
• Příjemné pracovní prostředí ve Vašem regionu.
• Individuální podpora ze strany manažera i společnosti. Špičkový systém zaškolení.
• Flexibilní pracovní dobu.
• Velkou marketingovou podporu přesně Vám na míru.
• Teambuldingové akce, automobil nebo další bonusy.

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální | Celá ČR , Brno
Telefon: +420 776 772 047
Email: kariera@setrimeobcanum.cz