Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4522

Kreativní brigáda v oříškárně/ čokoládovně

Inzerát č: P4522 | Vloženo: 01.12.2018 | Poslední aktualizace: 01.12.2018 17:31:15
U Tří Oříšků- nabídka práce Kreativní brigáda v oříškárně/ čokoládovněFirma:U Tří Oříšků
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Kreativní brigáda v oříškárně/ čokoládovně - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Kreativní brigáda v oříškárně/ čokoládovně - Brno - městoPlat:85-100 kč/h
Kontaktní email na pozici: Kreativní brigáda v oříškárně/ čokoládovněEmail:oriskynabor@seznam.cz

Popis pracovní pozice:
- jsme obchůdek s oříšky, sušeným ovocem, figurkami, pralinkami z belgické čokolády a květinami z bonbónů
- sídlíme v Brně - Avion Shopping Park
- Líšeň - Sedláčkova (BILLA)

Náplň práce:
Pracovník má k dispozici širokou škálu barevných stužek, ozdob a dekorací pro vytváření dárkových
balíčků, sáčků a kornoutů z našich výrobků, nedílnou součástí jsou bonbónové květiny, které
vyžadují
uměleckého ducha a zručnost a v neposlední řadě je pracovník i prodavačem, který vždy s úsměvem obsluhuje
naše zákazníky.

Pokud máte zájem o tuto pozici, napište nám na email a přiložte, prosím, životopis i svoji fotografii.
Těšíme se,
U Tří Oříšků

Kontakt: Jana Kondeliusová
oriskynabor@seznam.cz
(brigádníky přijímáme pouze přes e-mail, nekontaktujte nás přes telefonní číslo!)

Požadujeme:
věk min. 18 let
potravinářský průkaz
komunikativní a pečlivá povaha, preciznost, manuální zručnost
možnost pracovat i o víkendech

Nabízíme:
85-100 kč/h
příjemné voňavé prostředí malého, elegantního stánku v nákupním centru
sleva na zboží 20%
po zkušební době lze libovolně volit pracovní dobu
možnost nárůstu mzdy

Ověřený uživatel Jana Kondeliusová | Brno - město , Brno-město
Telefon: 785689458
Email: oriskynabor@seznam.cz