Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4472

LAHŮDKY Klatovy ~ prodej lahůdek , masa a uzenin

Abzakovo- nabídka práce LAHŮDKY Klatovy ~ prodej lahůdek , masa a uzeninFirma:Abzakovo
Volné pracovní místo: KlatovyMísto práce:Klatovy
Volné pracovní místo: LAHŮDKY Klatovy ~ prodej lahůdek , masa a uzenin - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: LAHŮDKY Klatovy ~ prodej lahůdek , masa a uzenin - KlatovyPlat:113,- až 118,-/hod
Kontaktní email na pozici: LAHŮDKY Klatovy ~ prodej lahůdek , masa a uzeninEmail:nabor@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: LAHŮDKY Klatovy ~ prodej lahůdek , masa a uzeninTelefon:+420 778 072 224

Popis pracovní pozice:
Nabízíme dlouhodobou brigádu na pultech v hypermarketu ( od 10.12 do 22.12).
Nástup možný IHNED! Směny 14:00 - 20:00.

Požadujeme:
výpis z TR,
platný potravinářský průkaz,
věk min. 18 let,
spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme:
plánování směn, dle domluvy,
mzda: 118-/hod.,
týdenní záloha 50%.

Inzerent:
Ověřený uživatel Abzakovo | Praha 1 , Praha 1
Telefon: +420 773 666 941
Email: nabor@abzakovo.eu