Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4415

Poradce ve výživě

Volné pracovní místo: České BudějoviceMísto práce:České Budějovice
Volné pracovní místo: Poradce ve výživě - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Poradce ve výživě - České BudějovicePlat:v textu
Kontaktní email na pozici: Poradce ve výživěEmail:katerina.ulrych@seznam.cz
Kontaktní telefon na pozici: Poradce ve výživěTelefon:+420728521640

Popis pracovní pozice:
Přivýdělek 8-12 tis. Kč formou obchodní činnosti. Práce s klienty v oblasti zdravé a sportovní výživy,
sestavování stravovacích plánů, zpracování analýz stavby těla, obsluha a propagace webových stránek,
organizace reklamy. Pro podrobné informace prosím vyplňte dotazník uchazeče na www.moderniprace.cz

Požadujeme:
Věk min. 18 let, SŠ, znalost práce na PC/net, orientace na sociálních sítích, komunikativnost, samostatnost
zájem o obchod a obor.

Nabízíme:
Volná pracovní doba (nutné 2-3 hodiny denně), zaškolení, možnost práce z domu.

Inzerent:
Ověřený uživatel Kateřina Ulrychová | Praha , Praha 4
Telefon: 728521640
Email: katerina.ulrych@seznam.cz