Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4358

Pokladní - Plzeň

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Plzeň-město, Plzeň - město
Volné pracovní místo: Pokladní - Plzeň - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Pokladní - Plzeň - Plzeň - městoPlat:115,-hod
Kontaktní email na pozici: Pokladní - PlzeňEmail:prace@abzakovo.eu
Kontaktní telefon na pozici: Pokladní - PlzeňTelefon:773666943

Popis pracovní pozice:
Hledáme šikovné brigádníky na pozici pokladní v obchodním řetězci v Plzni.

Náplň práce

-Markování zboží
-Řešení operativních problémů při markování
-Příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků a vrácení peněz
-Komunikace se zákazníky

Požadujeme:
Požadujeme:
věk min. 18 let
spolehlivost
čistý výpis z TR
potravinářský průkaz

Nabízíme:
Nabízíme:

mzda 115,-/hod.
flexibilní směny
dlouhodobou spolupráci

Inzerent:
Ověřený uživatel Monika Kanávorová | Praha 1 , Praha
Telefon: 774222847
Email: prace@abzakovo.eu