Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4277

Realitní makléř pro pobočku Lanškroun

M&M reality pobočka Lanškroun- nabídka práce Realitní makléř pro pobočku LanškrounFirma:M&M reality pobočka Lanškroun
Volné pracovní místo: Pardubický krajMísto práce:Lanškroun, Pardubický kraj
Volné pracovní místo: Realitní makléř pro pobočku Lanškroun - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Realitní makléř pro pobočku Lanškroun - Pardubický krajPlat:30 000 a více
Kontaktní email na pozici: Realitní makléř pro pobočku LanškrounEmail:lanskroun@mmreality.cz
Kontaktní telefon na pozici: Realitní makléř pro pobočku LanškrounTelefon:603 282 591

Popis pracovní pozice:
Rozšiřujeme firemní tým. Hledáte změnu? Zajímavá práce s flexibilní pracovní dobou. Fajn kolektivem, který
vás nenechá v začátcích na holičkách. Pokud máš rád práci v terénu a rád komunikuješ s lidmi, pak jsi ten
pravý parťák do našeho týmu.
Tel:. 603 282 591
Email: lanskroun@mmreality.cz

Požadujeme:
• aktivitu
• samostatnost
• spolehlivost
• zodpovědnost

Nabízíme:
• pomoc od staršího makléře v začátcích
• prostor pro seberealizaci a růst
• nadstandartní provize
• zázemí a knowhow úspěšné společnosti
• přátelský kolektiv
• flexibilní pracovní dobu

Ověřený uživatel Irena Karlíková | Pardubický kraj , Lanškroun
Telefon: 603282591