Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4210

Export Manažer

Fruko-Schulz s.r.o.- nabídka práce Export ManažerFirma:Fruko-Schulz s.r.o.
Volné pracovní místo: Jindřichův HradecMísto práce:Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec
Volné pracovní místo: Export Manažer - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Export Manažer - Jindřichův HradecPlat:32 000,-
Kontaktní email na pozici: Export ManažerEmail:o.bondarenko@fruko.cz
Další údaje o pozici: Export ManažerDalší údaje:Olesja Bondarenko

Popis pracovní pozice:
Pro výrobní společnost´Fruko-Schulz s.r.o. (Jindřichův Hradec) hledáme zkušeného kandidáta na pozici EXPORTNÍ
MANAŽER.

Pracovní náplň:
Vyhledávání nových obchodních příležitostí a nových trhů. Komunikace napříč společností, úzká
spolupráce s výrobou.

Požadujeme:
Požadujeme:
Prokazatelné úspěšné obchodní zkušenosti na manažerské pozici, praxe v exportu, zkušenost s vedením
obchodníků, velmi dobrá znalost AJ nebo RJ (další jazyk výhodou), organizační a komunikativní schopnosti,
silné vyjednávací schopnosti, profesionální vystupování, samostatnost, podnikatelský duch.

Pracoviště: Jindřichův Hradec

Ověřený uživatel Olesja Bondarenko | Jindřichův Hradec , Jindřichův Hradec
Telefon: +420775279995
Email: o.bondarenko@fruko.cz