Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4196

Poskytovatel úvěrů

Volné pracovní místo: Královéhradecký krajMísto práce:Královéhradecký kraj
Volné pracovní místo: Poskytovatel úvěrů - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Poskytovatel úvěrů - Královéhradecký krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Poskytovatel úvěrůEmail:jcihak@befin.cz
Kontaktní telefon na pozici: Poskytovatel úvěrůTelefon:723337223

Popis pracovní pozice:
Jedná se o poskytování úvěrú a konsolidací do 600.000,- bez zástavy u
našich stávajících zákaznikú.
Úvěry jsou na stejné úrovni jako bankovní.
Schůzky domlouvá naše callcentrum.
Fixní plat+provize,služební auto i k soukromým účelům,služební tablet.
Práce je na ŽL.
Požadujeme řidičský průkaz,výborné komunikativní schopnosti,čistý trestní
rejstřík a být bez exekuce,maturitu nebo praxi s poskytováním úvěrů.

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiří Čihák | Středočeský kraj , Prague
Telefon: 723337223
Email: jiricihak1@gmail.com