Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P4114

Samostatný prodejce knih

Volné pracovní místo: Královéhradecký krajMísto práce:Královéhradecký kraj
Volné pracovní místo: Samostatný prodejce knih - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: Samostatný prodejce knih - Královéhradecký krajPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Samostatný prodejce knihEmail:svojtka@svojtka.cz

Popis pracovní pozice:
Nakladatelství Svojtka hledá samostatné prodejce knih pro Východočeský a Jihomoravský kraj. Budete to právě
Vy?

Jste aktivní, komunikativní člověk, kterého baví knihy stejně jako nás?

Náplní Vaší práce bude dostat naše knížky k těm nejdůležitějším zákazníkům - dětem. Vaší cílovkou
budou školky, školy, mateřská centra, dětské kluby apod., s kterými budete vyřizovat vše potřebné k
oboustranné spokojenosti.

Zaujala Vás nabídka? Pošlete CV a krátký motivační dopis na email svojtka@svojtka.cz a my budeme obratem
kontaktovat vybrané zájemce, kteří budou pozváni na osobní pohovor.

Požadujeme:
K práci budete potřebovat:
• vlastní automobil
• živnostenský list
• trestní bezúhonnost
• základní znalost práce na PC
• akčního ducha

Nabízíme:
Kromě toho, že budete pracovat s krásným zbožím, Vám nabízíme:
• zajímavou provizi z obratu (v průměru 20.000 - 30.000 Kč měsíčně)
• zázemí stabilní firmy
• komplexní zaškolení
• možnost být pánem svého pracovního času
• volno v období školních prázdnin

Inzerent:
Ověřený uživatel svojtka | Královéhradecký kraj , Praha 3
Telefon: 271736610
Email: svojtka@svojtka.cz