Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P15069

Zástupce vedoucíprodejny, Stará Boleslav

Agentura Salvia, s.r.o.- nabídka práce Zástupce vedoucíprodejny, Stará BoleslavFirma:Agentura Salvia, s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Stará Boleslav, Praha-východ
Volné pracovní místo: Zástupce vedoucíprodejny, Stará Boleslav - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Zástupce vedoucíprodejny, Stará Boleslav - Praha-východPlat:33 000,-
Kontaktní email na pozici: Zástupce vedoucíprodejny, Stará BoleslavEmail:prace@agenturasalvia.cz

Popis pracovní pozice:
Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní obchodní společnost s dlouhou tradicí na našem trhu, hledáme
kandidáty/tky na pozici: zástupce vedoucího prodejny (Stará Boleslav), plat 33.000,- Kč.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
Řízení chodu prodejny a vedení týmu
Objednávání a příjem zboží
Vedení potřebné administrativy (práce s počítačem, s počítačovými systémy)
Motivace, hodnocení a školení zaměstnanců
Zodpovědnost za plnění prodejního plánu

Požadujeme:
Co pro práci potřebujete:
Min. SŠ vzdělání nebo 2 roky praxe na obdobné pozici
Schopnost vést a motivovat tým na prodejně
Praxe na prodejně a na vedoucí pozici alespoň 1 rok
Dobré řídící, organizační a komunikační dovednosti
Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
Časovou flexibilitu ochotu pracovat i o víkendech
Znalost práce s PC
Fyzickou zdatnost - občasná manipulace se zbožím

Nabízíme:
Náš klient nabízí:
Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
Odpovídající platové ohodnocení
Motivující odměny
Jistotu stabilního zaměstnání

Inzerent:
Ověřený uživatel Agentura Salvia | Praha , Praha 8
Telefon: 724380555
Email: prace@agenturasalvia.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel