Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P15068

Pokladní - prodavač/ka, Stará Boleslav

Agentura Salvia, s.r.o.- nabídka práce Pokladní - prodavač/ka, Stará BoleslavFirma:Agentura Salvia, s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha-východMísto práce:Stará Boleslav, Praha-východ
Volné pracovní místo: Pokladní - prodavač/ka, Stará Boleslav - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pokladní - prodavač/ka, Stará Boleslav - Praha-východPlat:28 000,-
Kontaktní email na pozici: Pokladní - prodavač/ka, Stará BoleslavEmail:prace@agenturasalvia.cz

Popis pracovní pozice:
Pro našeho významného klienta, stabilní a rozvíjející se retailovou společnost, hledáme vhodné kandidáty/tky
na pozici: Pokladní prodavač/ka, Stará Boleslav.
Nástupní plat: 28.000,- Kč hrubého.

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Komunikace se zákazníky, poradenství
Obsluha pokladny
Kontrola čerstvosti zboží
Nakládání se zbožím

Požadujeme:
Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

Pozitivní přístup k obchodu a k lidem
Zájem o komunikaci se zákazníky
Příjemné a přátelské vystupování
Svědomitost, pracovitost, pečlivost, loajalita ke společnosti
Ochota občasné fyzické práce

Nabízíme:
Náš klient nabízí:
Práci na HPP ve stabilní mezinárodní společnosti
Odpovídající platové ohodnocení
Jistotu stabilního zaměstnání

Inzerent:
Ověřený uživatel Agentura Salvia | Praha , Praha 8
Telefon: 724380555
Email: prace@agenturasalvia.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel