Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P14067

Prodej stříbra na stánku v Avion Shoping Parku Ostrava

Awento Jewellery s.r.o.- nabídka práce Prodej stříbra na stánku v Avion Shoping Parku OstravaFirma:Awento Jewellery s.r.o.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Avion Shopping park Ostrava, Ostrava
Volné pracovní místo: Prodej stříbra na stánku v Avion Shoping Parku Ostrava - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Prodej stříbra na stánku v Avion Shoping Parku Ostrava - OstravaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Prodej stříbra na stánku v Avion Shoping Parku OstravaEmail:jirina.soukupova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Prodej stříbra na stánku v Avion Shoping Parku OstravaTelefon:+420721487850

Popis pracovní pozice:
Jedná se o prodej stříbra na stánku v Avion Shoping Park Ostrava.
Pracujeme od 9 do 21 hod. v pracovním modu dlouhý/krátký týden. Dlouhý týden: pondělí, úterý, pátek,
sobota,
neděle, krátký týden: středa, čtvrtek. Směny pro brigádníky jsou dle dohody.

Požadujeme:
vzdělání: minimálně vyučení (prodavač aj.), ideálně praxi s prodejem, věk: 18 - 65 let
Jste poctiví, spolehliví a pracovití? Pak je to pro vás.

Vyžadujeme pro podpis DPP /Dohody o provedení práce/: OP, čistý trestní rejstřík (výpis), účet v bance,
životopis.

Vhodné zejména pro důchodce a studenty, matky na mateřské dovolené
Platí do smazání inzerátu.

Nabízíme:
Nabízíme dlouhodobou brigádu na DPP, zaučení na stánku, solidní a hezkou práci se šperky.

Brigádníci pracují na směny od 9 do 21 hod., dle rozpisu. Za směnu je odměna 1300 Kč.

V případě zájmu volejte na tel. číslo: 721 487 850

Inzerent:
Ověřený uživatel Jiřina Soukupová | Ostrava , Ostrava
Telefon: 721487850
Email: safa7@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel