Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P11331

Obchodní manažer

Volné pracovní místo: ProstějovMísto práce:Prostějov
Volné pracovní místo: Obchodní manažer - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodní manažer - ProstějovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Obchodní manažerEmail:denisa.martinkova@ameba.eu

Popis pracovní pozice:
Společnost KP - KOPRO, nástrojárna a lisovna plastů, není jen společnost, ale i rodina. Nyní hledá do svého
týmu nového člena na pozici:

Místo výkonu: KP - KOPRO s.r.o., Průmyslová 5, 796 01 Prostějov

Hledáme nového parťáka, ostříleného obchodníka, který má obchodního ducha, přirozený komunikační talent,
manažerské dovednosti a umí jednat se zákazníky. Kterému nevadí, že nebude každý den sedět u počítače, ale
vyrazí do světa. Pokud máš vyjednávací schopnosti, umíš naslouchat potřebám zákazníků a hledáš
optimální řešení, kontaktuj nás. Cílem práce je vyhledávání nových obchodních partnerů ve
strojírenství.

Co Vás bude čekat:

• aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, obchodní vyjednávání
• péče o stávající i nově získané zákazníky a denní komunikace s nimi
• jednání s klíčovými zákazníky
• zpracování podkladů a cenové nabídky ve spolupráci s projektovým oddělením
• maximální zaměření na rozvoj firmy
• budování obchodního oddělení

Požadujeme:
Co očekáváme my od Vás:

• doložitelná praxe a úspěchy v přímém obchodě
• dobré komunikační a prezentační dovednosti
• organizační schopnosti a týmová spolupráce
• cílevědomost, schopnost dotahovat věci do konce
• časovou flexibilitu
• spolehlivost a zodpovědnost
• znalost AJ na komunikativní úrovni B1
• výborná znalosti práce s PC, především MS Office
• ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
Co Vám můžeme nabídnout:

• práci ve flexibilním a dynamickém týmu na HPP
• zázemí ryze české rodinné společnosti, kde upřednostňujeme osobní přístup k potřebám zaměstnanců
• pružnou organizaci pracovní doby
• motivující finanční ohodnocení s možností ovlivnit část mzdy svým výkonem
• zaměstnanecké benefity (dotované stravování a káva, výhodný tel. tarif, firemní akce aj.)
• služební automobil, mobil a notebook
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Inzerent:
Ověřený uživatel ameba.eu | Celá ČR , Parha 10
Telefon: +420 702 02 02 58
Email: job@ameba.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel