Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P11326

Obchodník pro drážní dopravu

Personalista- nabídka práce Obchodník pro drážní dopravuFirma:Personalista
Volné pracovní místo: Středočeský krajMísto práce:Nymburk, Středočeský kraj
Volné pracovní místo: Obchodník pro drážní dopravu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Obchodník pro drážní dopravu - Středočeský krajPlat:50 000,-
Kontaktní email na pozici: Obchodník pro drážní dopravuEmail:rabbitrail@kmosek.com
Kontaktní telefon na pozici: Obchodník pro drážní dopravuTelefon:605733267
Další údaje o pozici: Obchodník pro drážní dopravuDalší údaje:Petr Kmošek - Personalista

Popis pracovní pozice:
Společnost Rabbit Rail s.r.o. vznikla v roce 2019 s cílem poskytovat špičkové služby v oblasti dráhy a drážní
dopravy se zaměřením na nákladní železniční dopravu. Díky nadšení, elánu, ale i nezbytnému know-how a
hromadícím se poptávkám klientů, brzy rozšířila své portfolio o další služby související s tímto
odvětvím. Nyní rozšiřujeme naše řady o další pracovní pozici. Více o nás: https://www.rabrail.cz/

Co vás u nás čeká

• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• péče nad svěřeným portfoliem klientů a jeho další rozvoj
• kalkulace cenových nabídek
• reporting vedení
• aktivní komunikace s kolegy z týmů
• nové zkušenosti a práci v zajímavém segmentu drážní dopravy

Požadujeme:
• prokazatelné zkušenosti z obchodu (z železniční dopravy velkou výhodou)
• příjemné vystupování a pro klientský přístup
• dobré komunikační schopnosti
• řidičský průkaz sk. B s praxí podmínkou
• min. SŠ vzdělání
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
• práci v úspěšné rodinné firmě, která stále roste
• fixní část 50 000,- + motivační složka mzdy
• odbornou podporu od členů týmu při zaškolení
• smlouvu na hlavní pracovní poměr nebo formu OSVČ
• služební auto (i pro soukromé účely)
• notebook, mobilní telefon
• pracoviště v blízkosti Poděbrad
• nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Kmosek | Celá ČR , ČR
Telefon: 605733267
Email: rabbitrail@kmosek.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel