Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P10780

Prodavač/-ka v kantýně, Valdice

Inzerát č: P10780 | Vloženo: 09.09.2022 | Poslední aktualizace: 09.09.2022 13:22:36
Volné pracovní místo: JičínMísto práce:Valdice, Jičín
Volné pracovní místo: Prodavač/-ka v kantýně, Valdice - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Prodavač/-ka v kantýně, Valdice - JičínPlat:hodinová mzda dohodou
Kontaktní email na pozici: Prodavač/-ka v kantýně, ValdiceEmail:smattiviova@vez.val.justice.cz
Kontaktní telefon na pozici: Prodavač/-ka v kantýně, ValdiceTelefon:+420 602 787 432

Popis pracovní pozice:
Prodavač/-ka v zaměstnanecké kantýně ve Věznici Valdice.
Brigáda na dobu určitou po dobu zástupu za nemoc.

Požadujeme:
Praxi v oboru prodavač/-ka či číšník / servírka.
Nástup v 2. pol. října.
Výpis z rejstříku trestů (bez záznamu)

Inzerent:
Ověřený uživatel SHČ Valdice | Jičín , Valdice
Telefon: 602787432
Email: smattiviova@vez.val.justice.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel