Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P10561

Vedoucí skladu - velkoobchod barvy laky

KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.- nabídka práce Vedoucí skladu - velkoobchod barvy lakyFirma:KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.
Volné pracovní místo: BerounMísto práce:Beroun 4 - Zavadilka, Beroun
Volné pracovní místo: Vedoucí skladu - velkoobchod barvy laky - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí skladu - velkoobchod barvy laky - BerounPlat:35 000 - 37 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Vedoucí skladu - velkoobchod barvy lakyEmail:irena.snopkova@kansai-helios.cz
Kontaktní telefon na pozici: Vedoucí skladu - velkoobchod barvy lakyTelefon:+420 605 279 033

Popis pracovní pozice:
• Organizace práce a vedení podřízených pracovníků ve skladu velkoobchodní
provozovny,
• Řízení příjmu, kontroly skladování, ošetřování a výdeje zboží,
• Práce s informačním systémem společnosti,
• Řešení reklamačních řízení,
• Provádění pravidelné roční inventarizace zboží,
• Obsluha VZV, ručně vedeného vozíku a paletizačního vozíku

Požadujeme:
• Výuční list, středoškolské vzdělání,
• Praxe na obdobné pozici výhodou,
• Aktivní a odpovědný přístup k práci,
• Dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti,
• Základní znalost MS OFFICE, práce s PC, numerická způsobilost,
• Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
• Určitě Vás nečeká stereotypní práce,
• Práce v jednosměnném provozu od pondělí do pátku,
• Zázemí silné a stabilní společnosti,
• Spousta benefitů,
• Zajímavá mzda,
• Zaškolení a podpora profesního růstu.

Ověřený uživatel Irena Snopková | Beroun , Uherské Hradiště - Mařatice
Telefon: +420 605 279 033
Email: irena.snopkova@kansai-helios.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel