Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P10339

Prodavačka - Pelhřimov centrum

Obchod AZ- nabídka práce Prodavačka - Pelhřimov centrumFirma:Obchod AZ
Volné pracovní místo: PelhřimovMísto práce:Pelhřimov centrum, Palackého 1460, Pelhřimov
Volné pracovní místo: Prodavačka - Pelhřimov centrum - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Prodavačka - Pelhřimov centrum - PelhřimovPlat:100Kč/hod (čistého)
Kontaktní email na pozici: Prodavačka - Pelhřimov centrumEmail:anna.toova@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: Prodavačka - Pelhřimov centrumTelefon:+420 776 399 377

Popis pracovní pozice:
Nabídka práce na místo prodejního asistenta do obchodu s oblečením, domácími potřebami a hračkami. Mzda je
100Kč/hod čistého. Nástup možný ihned. V případě zájmu volejte na tel. číslo +420 776 399 377.

Požadujeme:
Spolehlivost, přátelský přístup k zákazníkům, zodpovědný přístup k práci, samostatnost.

Nabízíme:
-Stabilní práci
-Odměna 100Kč/hod čistého
-Práci na trvalý pracovní poměr i na brigádu
-Zaškolení na prodejně

Inzerent:
Ověřený uživatel Hong Anh Toová | Pelhřimov , Pelhřimov
Telefon: +420 775658633
Email: anna.toova@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel