Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Obchod » Inzerát Id P10091

DEDOLES Olympia Plzeň❤ Kompletní prodejní tým

Volné pracovní místo: Plzeň - městoMísto práce:Písecká 972/1, 326 00 Plzeň 8-Černice, Plzeň - město
Volné pracovní místo: DEDOLES Olympia Plzeň❤ Kompletní prodejní tým - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: DEDOLES Olympia Plzeň❤ Kompletní prodejní tým - Plzeň - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: DEDOLES Olympia Plzeň❤ Kompletní prodejní týmEmail:ivana.demcakova@dedoles.cz

Popis pracovní pozice:
Tvá pracovní náplň:

*prodej a perfektní zákaznický servis
*řešení reklamací
*práce s registrační pokladnou
*administratíva spojená s výkonem práce
*příjem dodávek, vystavení a uskladnění zboží

V pozici Store managera Tě navíc čeká:

vedení týmu
*úvodní zaškolení a pravidelný trénink zaměstnanců
*plánování a kontrola docházky
*ve spolupráci s HR výběr nových zaměstnanců
*visual merchandising
*objednávky zboží
*pravidelné reporty
*příprava podkladů pro ekonomické oddělení
*další administrativní úkoly

Požadujeme:
Předchozí zkušenost na obdobné pracovní pozici (ideálně přímo v rámci fashion retailu) budou jistě velkou
výhodou, ale nejsou nezbytnou podmínkou. Rádi mezi sebe přivítáme nadšence pro Dedoles, který povede náš
kiosek a tým s láskou, jako svůj vlastní a naše produkty bude prodávat vždy s úsměvem na tváři :-)

Nabízíme:
*stravenky ve výši 100,- Kč plně hrazené Dedoles
*zaměstnanecká sleva na produkty Dedoles
*určitě Tě potěší i to, že hned k nástupu od nás dostaneš několik párů ponožek ;-)

Inzerent:
Ověřený uživatel Ivana Demčáková | Celá ČR , Praha
Telefon: 725401715
Email: ivana.demcakova@dedoles.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel