Specialista online marketingu

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Smíchov, Praha
Volné pracovní místo: Specialista online marketingu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista online marketingu - PrahaPlat:30-50.000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Specialista online marketinguEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Jsme digitální agentura z Prahy a pohybujeme se především v oboru medical marketingu. Náš tým je velký tak
akorát, aby se jednou za čas naskládal do 4 aut a vyrazil společně na výlet utužit vztahy. Kanceláře máme na
Smíchově kousek od metra Anděl, ale všichni se tam scházíme jen občas. Homeoffice byl totiž u nás doma dávno
předtím, než se stal módou. Náš pracovní týden má jen 30 hodin, zbývajících 10 nabíráme energii pro nové
nápady. S klienty, kterým se staráme o online marketing, máme dlouhodobé vztahy. Stejně tak jako s lidmi, kteří
pro nás pracují.

Co u nás budeš dělat:

Budeš se starat o technickou stránku online marketingu, především analytiku a technické SEO.
Staneš se u nás expertem se širokým záběrem. Jak široký bude záleží hlavně na tobě a na tom, co tě bude
bavit a jak ti to půjde.

Požadujeme:
Jakého člověka hledáme:

Více než tvá praxe v oboru je pro nás důležitá tvá chuť se neustále vzdělávat a posouvat se dál.
Měl/a bys mít alespoň základní orientaci v Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager a Core Web
Vitals.
Tvou výhodou, nikoliv nutností, je, pokud se trochu vyznáš v kódu (HTML, PHP, JS), máš nějaké zkušenosti s
reklamními systémy (Google Ads, Sklik, FB Ads, RTB...), UX, CRO, SEO nástroji (SEMRush, Screaming Frog), Google My
Business, emailingovými systémy (Mailchimp) nebo dalšími nástroji online marketingu.
Šéf se ti nebude neustále dívat pod ruce, proto ti nesmí dělat problém pracovat samostatně a proaktivně.
1-2krát týdně se potkáme na projektových schůzkách v kanceláři. Jinak můžeš pracovat třeba z chaty
uprostřed lesa.

Nabízíme:
Co ti nabízíme:

Externí spolupráci na ŽL nebo pracovní smlouvu
Na začátku možnost kratšího úvazku, pokud by ti například kvůli škole vyhovoval
Dlouhodobou spolupráci a vizi do budoucna
Maximální možnou flexibilitu a svobodu v práci
Neformální kolektiv fajn lidí

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel