COPYWRITER s prodejním duchem

Volné pracovní místo: Praha 2Místo práce:Praha 2, Praha 2
Volné pracovní místo: COPYWRITER s prodejním duchem - nabídka práce Vedlejší pracovní poměrPracovní poměr:Vedlejší pracovní poměr
Mzda: COPYWRITER s prodejním duchem - Praha 2Plat:20.000 - 25.000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: COPYWRITER s prodejním duchemEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Hledáš stabilní zaměstnání ve společnosti, kde se nikdy nebudeš nudit a práce pro tebe bude zábavou?

Umíš zaujmout svými texty a nedělá ti problém do nich aplikovat prodejní potenciál? Nezalekneš se tobě
neznámé práce, a naopak máš ambice na sobě neustále pracovat? Pojď to zkusit k nám!

Co u nás budeš dělat?

Tvořit a psát poutavé články, které zaujmou hned na první dobrou.
Podílet se na editaci a tvorbě stránek a webů.
Podílet se na realizaci marketingových kampaní a nových projektech.
Spolupracovat s ostatními členy marketingového týmu a podílet se na řešení případných problémů v oblasti
strategie a online-marketingu

Požadujeme:
Co od tebe očekáváme?

Umíš tvořit zajímavé články, které umí zaujmout jsou pro tebe hračka
Jsi český rodilý mluvčí a angličtinu máš na skvělé úrovni (minimálně B2)
Jsi ambiciózní člověk, který si umí prosadit své, a to nejen skrze články a texty
Máš v sobě obchodního ducha a umíš ho efektivně využít v rámci své pozice
Máš cit pro detail a jsi perfekcionista - vše si po sobě raději dvakrát zkontroluješ, než abys odevzdal
neprecizní práci
Máš zkušenosti s editacemi a editačními systémy
Zkratka SEO pro tebe není španělská vesnice, ale víš alespoň v základech, o co se jedná
Jsi pro týmovou práci, ale zároveň jsi samostatný a zodpovědný
Máš zkušenosti na obdobné pozici

Nabízíme:
Co můžeš očekávat od nás?

Zázemí ve stabilní firmě
Práce na poloviční úvazek za 20 000 - 25 000 Kč
Relativně flexibilní pracovní dobu
Občerstvení v moderních kancelářích samozřejmostí
Pracovní teambuildingy a jiné akce
Možnost občasného homeoffice
A v neposlední řadě fajn kolektiv, který tě podrží a pomůže za každé situace:)

Pokud tě nabídka zaujala, neváhej nám poslat životopis a ukázku některé z tvých prací a my se ti v případě
oboustranného zájmu ozveme!

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel