Redaktor/ka pro marketing. firmu

Volné pracovní místo: Praha 1Místo práce:Praha 1, Praha 1
Volné pracovní místo: Redaktor/ka pro marketing. firmu - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Redaktor/ka pro marketing. firmu - Praha 1Plat:30-35.000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Redaktor/ka pro marketing. firmuEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Marketingová firma hledá do týmu nového kolegu na pozici redaktora, který se nezalekne žádné výzvy.

Chceš zazářit před kamerou a poznat práci novináře zblízka? Přidej se k nám!

Náplň práce:

-Psaní článků

-Práce před objektivem

Požadujeme:
-praxe na stejné nebo obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou

-spolehlivost, samostatnost, flexibilita

-schopnost slušného psaného projevu

-schopnost napsat novinový článek výhodou

-výborná znalost českého jazyka

-znalost anglického jazyka

-znalost dalšího jazyka výhodou, nikoliv podmínkou

Informace o pozici:

Nabízíme:
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel