Specialista online marketingu

TOPWET s.r.o- nabídka práce Specialista online marketinguFirma:TOPWET s.r.o
Volné pracovní místo: Praha 4Místo práce:Praha Chodov, Praha 4
Volné pracovní místo: Specialista online marketingu - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Specialista online marketingu - Praha 4Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Specialista online marketinguEmail:edita.kolesova@topwet.cz
Kontaktní telefon na pozici: Specialista online marketinguTelefon:721028582

Popis pracovní pozice:
Hledáme marketingového on-line specialistu, který bude zodpovědný za on-line marketing v ryze české výrobní
společnosti sdružující pět značek se třemi výrobními závody
Šikovného kolegu/kolegyni, který bude vytvářet a realizovat on-line PPC kampaně ve vyhledávacích a obsahových
sítích
Vaší zodpovědností bude audit, budování našich pozic a vazeb a vytváření nových profilů a reklam na
sociálních sítích
Dále realizace rozvoje prezentace skupin na internetu a také pravidelný reporting

Požadujeme:
Na vzdělání nezáleží, na schopnostech však ano. Požadujeme minimálně 3 roky zkušeností s podobnou pozicí
Máte prokazatelné zkušenosti s PPC kampaněmi, se SEO a SEM optimalizací internetových prezentací
Pokud máte zkušenosti s prací s Google Analytic a Google Search Console a Business Manager na Facebooku Vám není
cizí, budete mít velkou výhodu
Máte kreativní myšlení a cit pro práci s textem
Máte zájem stát u přerodu středně velké skupiny firem na firmu plně digitalizovanou
Jste pečlivý/á, dokážete pracovat samostatně a dotahovat věci do konce a v termínu
Máte nadšení pro to, co děláte a chcete nám předat Vaše postřehy a zkušenosti

Nabízíme:
Zázemí české firmy se silným postavením na evropském trhu
Vlastní seberealizaci a rozvoj
Flexibilní začátek a konec pracovní doby a možný částečný home office
Pracoviště na Chodově s výbornou dostupností
Týden dovolené navíc, ať se nám do práce vracíte rádi a svěží
Máme rádi vánoční pohodu strávenou doma, proto celé svátky máme volno
Balíček zaměstnaneckých benefitů: stravenky v hodnotě 100 Kč/den, pitný režim na firmě, firemní a týmové
akce (sportovní nebo poznávací akce, vánoční večírek nebo jen přátelské posezení s kolegy)

Inzerent:
Ověřený uživatel Edita Kolesová | Praha 4 , Praha
Telefon: 721028582
Email: edita.kolesova@topwet.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel