Pracovník helpdesku s NJ

Sittardia s.r.o.- nabídka práce Pracovník helpdesku s NJFirma:Sittardia s.r.o.
Volné pracovní místo: LounyMísto práce:Žatec, Louny
Volné pracovní místo: Pracovník helpdesku s NJ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník helpdesku s NJ - LounyPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Pracovník helpdesku s NJEmail:martin.kaderavek@sittardia.cz

Popis pracovní pozice:
odpovídá na dotazy zákazníků v Německu - freshdesk, mail, telefon

řeší zákazníkovy problémy s nákupem, produkty, materiály

zpracovává příchozí požadavky v e-shopu

aktivní řešení poptávek

Požadujeme:
schopnost výborně komunikovat v NJ

nebát se telefonovat

rutinní ovládání PC

zájem o grafické a tiskové technologie

ochotu na sobě pracovat a rozvíjet se

Nabízíme:
práci na HPP, ŽL, DPP, DPČ

prostor pro rozvoj v oblasti IT a polygrafie

příspěvek na dopravu

vlastní výrobní zázemí

moderní technologie a postupy

zacvičení

Inzerent:
Ověřený uživatel Martin Kadeřávek | Louny , Žatec
Telefon: 474532040
Email: martin.kaderavek@sittardia.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel