Projektový manažer v marketingové firmě

Volné pracovní místo: Praha 6Místo práce:Praha 6, Praha 6
Volné pracovní místo: Projektový manažer v marketingové firmě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Projektový manažer v marketingové firmě - Praha 6Plat:30-40.000 Kč/měsíc
Kontaktní email na pozici: Projektový manažer v marketingové firměEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Pro našeho klienta, mediální společnost s mezinárodní působností hledáme do týmu kolegu, který by se zapojil
do projektu v oblasti online zpravodajství, tematické zaměření na nákladní železniční přepravu.

Náplň práce - komunikace s klienty, vyřízení tel. a email. komunikace, psaní aj textů

Požadujeme:
Požadavky - Perfektní aj slovem i písmem, komunikativní, flexibilní, reprezentativní, široká slovní zásoba,
schopnost učit se nové věci, uspokojivá schopnost psaného projevu. (Není třeba mít znalost v daném oboru.)

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel