Fotograf, copywriter, SEO človíček

Hotair.cz- nabídka práce Fotograf, copywriter, SEO človíčekFirma:Hotair.cz
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Michálkovická 2098/86B, Ostrava
Volné pracovní místo: Fotograf, copywriter, SEO človíček - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Fotograf, copywriter, SEO človíček - OstravaPlat:20000-30000Kc
Kontaktní email na pozici: Fotograf, copywriter, SEO človíčekEmail:prace@hotair.cz
Kontaktní telefon na pozici: Fotograf, copywriter, SEO človíčekTelefon:+420603357606
Další údaje o pozici: Fotograf, copywriter, SEO človíčekDalší údaje:Lukáš Urbanec

Popis pracovní pozice:
Jsme společnost prodávající pájecí a balící techniku a další průmyslové zboží určené do provozu.
Vyrábíme také hologramové samolepky, ochranné plomby a další. Hledáme schopného člověka na focení a popis
těchto produktů se zaměřením na marketing.

Co budeš u nás dělat?

Fotit produkty zrcadlovkou (produktové fotografie)
Zjišťovat, jak fungují produkty a popisovat je (copywriting, SEO)
Přidávat je na náš e-shop
Zpracovávat grafické podklady pro výrobu samolepek (ve vektoru)
Může se stát, že se setkáš s tiskem na TTF tiskárně pro potisk hologramových samolepek
Pokud se zlehýnka vyznáš v HTML a PHP bude to náležitě ohodnoceno
Stejně tak bude hodnocena třeba i orientace v Google Analytics

Požadujeme:
Co bys měl/a umět?

Umět se zrcadlovkou pořídit lákavé produktové fotografie
Postprodukci pořízených fotografií (retuš, bílé pozadí - Photoshop)
Psát technické popisy výrobků s ohledem na SEO a konkurenci
Pracovat s vektory v Corelu či Illustratoru (výstup v CDR)
Základně se orientovat v elektrotechnice (vyhláška 50 netřeba)
A hlavně dobře Googlit
Elektro vzdělání či práce v online-marketingu velikou výhodou

Nabízíme:
Co můžeš očekávat?

Neformální prostředí
Dobrý a přátelský kolektiv
Šéfa, se kterým se určitě domluvíš
Pružnou pracovní dobu (dle potřeby)
Stabilní zaměstnání - nestřídáme lidi jak na běžícím pásu
Slušné peníze vždy včas na tvém účtě

www.hologram-vyroba.cz
www.hotair.cz

V případě zájmu zašlete váš strukturovaný životopis.

Inzerent:
Ověřený uživatel Lukáš Urbanec | Ostrava , Slezská Ostrava
Telefon: 603357606
Email: prace@hotair.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel