Brigáda - rozvoz letáků

České doteky hudby s.r.o.- nabídka práce Brigáda - rozvoz letákůFirma:České doteky hudby s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha
Volné pracovní místo: Brigáda - rozvoz letáků - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Brigáda - rozvoz letáků - PrahaPlat:4.000,- Kč + 1.000 Kč
Kontaktní email na pozici: Brigáda - rozvoz letákůEmail:festival@ceskedotekyhudby.cz
Kontaktní telefon na pozici: Brigáda - rozvoz letákůTelefon:739433171

Popis pracovní pozice:
Jednorázová brigáda.
Podmínkou je vlastní automobil.
Naložení a vyložení letáků na poštách (4-6 pošt).
Rozvoz 5000 ks brožurek do nemocnic a škol dle seznamu.

Požadujeme:
Vlastní automobil

Nabízíme:
Brigáda na 1-2 dny, finanční odměna 4.000 Kč + 1.000 Kč na pohonné hmoty

Inzerent:
Ověřený uživatel Petra Horváthová | Praha 2 , Praha 2
Telefon: 739433171
Email: festival@ceskedotekyhudby.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel