AMBASADOR pro region Severní Morava

Volné pracovní místo: Celá ČRMísto práce:Celá ČR
Volné pracovní místo: AMBASADOR pro region Severní Morava - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: AMBASADOR pro region Severní Morava - Celá ČRPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: AMBASADOR pro region Severní MoravaEmail:info@retailresearch.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme vhodného kandidáta (možno i pro studenta VŠ) na pozici:

Stručný popis práce:
•Zodpovědnost za svěřené prodejny elektro řetězců v regionu, jejich pravidelné návštěvy dle stanoveného
plánu
•Instalace a update POS materiálů
•Komunikace s vedoucími prodejen, ale i s prodejním personálem
•Produktová školení prodejního personálu
•Vybrané prodejny storechecking vlastní, ale i konkurenční
•Kontrola listingu, doporučení objednávek
•Support prodejnímu personálu (řešení nestandardních situací - reklamace, objednávky, incentivní
programy jednotlivých řetězců apod.)
•Pravidelný interní reporting
•Spolupráce s prodejním teamem zákazníka (Obchodní zástupci, KAM apod.)
•Úzká komunikace a spolupráce s agenturou
•Účast na pravidelných schůzkách a školeních Praha / Bratislava - dle dohody

Požadujeme:
Požadavky:
•Zkušenosti z pozice/í : ambasador značky, školitel produktových či prodejních dovedností, merchandiser,
obchodní zástupce, merchandiser NON FOOD
•Zodpovědnost a spolehlivost
•Schopnost prodat, prezentovat výrobek/produkt, vyvolat zájem
•Samostatnost
•Komunikativnost
•Loajalita a osobní přístup, flexibilita
•Spolupráce na Živnostenský list (odměna za navštívenou prodejnu)
•Vlastní automobil (úhrada zákonné amortizace + PHM)

Nabízíme:
Benefity práce:
•Velká časová flexibilita plánování práce
•Mladý a přátelský kolektiv
•Dlouhodobá spolupráce a silné zázemí
•Atraktivní ohodnocení

Inzerent:
Ověřený uživatel Šárka | Celá ČR , Praha
Telefon: 776336693
Email: info@retailresearch.cz