PROMOTÉR/KA - 160,- Kč/h, Cheb

Volné pracovní místo: ChebMísto práce:Cheb, Cheb
Volné pracovní místo: PROMOTÉR/KA - 160,- Kč/h, Cheb - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: PROMOTÉR/KA - 160,- Kč/h, Cheb - ChebPlat:160 Kč/ hodinu
Kontaktní email na pozici: PROMOTÉR/KA - 160,- Kč/h, ChebEmail:info@retailresearch.cz

Popis pracovní pozice:
Hledáme:
- šikovné a spolehlivé promotéry / promotérky

Hlavní činnost:
- prezentace služeb a rozdávání kupónů se slevou na prodejně Tesco

Pracovní doba (po-pá) :
- 29.7. - 2.8. 14 - 17 h
- 5.8. - 9.8. 14 - 17 h

Na mail info@retailresearch.cz prosíme o zaslání:
- životopisu
- informace o městě, kde máte zájem pracovat
- informace o Vašich časových možnostech z uvedených termínů

Těšíme se na spolupráci,
tým Retail Research

Požadujeme:
Požadavky:
- aktivní, slušný a vstřícný přístup
- preferujeme zájemce se zkušeností z promo akcí, kteří se nebojí oslovit zákazníka

Inzerent:
Ověřený uživatel Šárka | Celá ČR , Praha
Telefon: 776336693
Email: info@retailresearch.cz