Tazatel/ka - Praha

Data Servis - informace, s.r.o.- nabídka práce Tazatel/ka - PrahaFirma:Data Servis - informace, s.r.o.
Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Žilina, Praha
Volné pracovní místo: Tazatel/ka - Praha - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Tazatel/ka - Praha - PrahaPlat:100-500/dotazník
Kontaktní email na pozici: Tazatel/ka - PrahaEmail:kariera@data-servis.eu

Popis pracovní pozice:
Náplní práce je návštěva restauračních zařízení (v místě bydliště), kde je zapotřebí vyplnit
dotazník.

Trávíte rádi svůj čas aktivně, ale chcete si ho plánovat podle sebe? Baví Vás si povídat s lidmi? Rádi byste
si přivydělali? Staňte se tazatelem Data Servisu. Vše potřebné Vás naučíme.

Požadujeme:
Požadujeme:
věk nad 18 let
bezúhonnost
ukončené SŠ vzdělání
základní znalost práce na PC (Word, Excel)
komunikativnost

Nabízíme:
Nabízíme:
stabilní brigádu/dlouhodobý přivýdělek
práci, ve které jste pánem svého času
odměňování v závislosti na výkonu práce - počtu vyplněných dotazníků
růst mzdy při dlouhodobé spolupráci
mzda od 100 do 500 Kč/dotazník
vhodné pro maminky na MD, důchodce nebo studenty

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, o lhůtách uchovávání Vašich osobních údajů a o výkonu
Vašich práv v souladu s požadavky GDPR naleznete na www.data-servis.eu/gdpr.

Inzerent:
Ověřený uživatel Andrea Mecnerová | Celá ČR , Praha
Telefon: +420 604 454 349
Email: welcome@data-servis.eu