Talentovaný Webdesignér/ka

Inzerát č: P4811 | Vloženo: 05.02.2019 | Poslední aktualizace: 05.02.2019 15:13:59
Volné pracovní místo: Brno - venkovMísto práce:Brno - venkov
Volné pracovní místo: Talentovaný Webdesignér/ka - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Talentovaný Webdesignér/ka - Brno - venkovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Talentovaný Webdesignér/kaEmail:prace@moonlake.cz
Kontaktní telefon na pozici: Talentovaný Webdesignér/kaTelefon:511114800

Popis pracovní pozice:
Webový design je Tvé velké hobby? Zajímáš se o aktuální grafické trendy online světa a rád bys měl možnost
své nápady a schopnosti skutečně realizovat ve firmě s přátelskou a rodinnou atmosférou? Tak neváhej a začni
makat s námi!

Proč makat s námi?
• Dáme ti příležitost podílet se na projektech významných tuzemských klientů
• Budeš dávat tvář naším interním projektům a systémům
• Rádi navážeme spolupráci i externí formou, bariéry v online světě neexistují

Požadujeme:
V čem bys měl/a vynikat?
• Ve znalosti aplikace Adobe Photoshop
• V přirozeném grafickém cítění a zájmu o aktuální trendy v oblasti webdesignu a online světa
• Plusem budou základy aplikací Adobe Illustrator, InDesign, HTML a CSS

Nabízíme:
Chceš být i Ty jedním/jednou z nás? Stačí zaslat CV s ukázkou tvorby na adresu prace@moonlake.cz, ať tě
můžeme lépe poznat.

Ověřený uživatel Moonlake Web Services, s.r.o. | Jihomoravský kraj , Modřice, Brno-venkov
Telefon: +420 511 114 800
Email: prace@moonlake.cz