Grafik

Inzerát č: P4229 | Vloženo: 11.10.2018 | Poslední aktualizace: 11.10.2018 14:03:51
Volné pracovní místo: PřerovMísto práce:Přerov
Volné pracovní místo: Grafik - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Grafik - PřerovPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: GrafikEmail:info@izus.cz

Popis pracovní pozice:
Co u nás budeš dělat?
na základě zadání tvořit grafické návrhy vizuálu frontendu v rámci cloudového (webového) informačního
systému
navrhovat reklamní bannery na nové či stávající funkce systému
navrhovat a tvořit propagační materiály (letáky, brožury)
pracovat ve formátu rastrovém nebo v křivkách - dle potřeby

Požadujeme:
Jak si Tě představujeme?
Máš zkušenosti s wedesignem.
Jsi kreativní, sám přicházíš s novými nápady, zlepšováky.
Umíš za svoji práci převzít odpovědnost, jsi důsledný a zvládáš dotáhnout věci do konce.

Nabízíme:
Na co se u nás můžeš těšit?
K dispozici ti bude teplé místo u stolu v kanceláři s firemním notebookem.
Každý měsíc Tě také potěší plně hrazené stravenky, které můžeš využívat třeba v restauraci nedaleko
kanceláře.
V případě nevolnosti nemusíš hned běžet k doktorovi pro potvrzení, ale můžeš využít sick days.
V rozumné míře a po domluvě s vedením lze pracovat i z domu (home-office), práce přímo na pracovišti je však
preferována (z důvodu rychlejší komunikace).
Přes den máš k dispozici občerstvení.
Pořídili jsme i firemní ping-pong pro chvíle odpočinku.
Práce na částečný úvazek (0,2-0,5 dle domluvy) nebo faktura.
Nástup možný ihned.

Inzerent:
Ověřený uživatel Anna Skácelíková | Olomoucký kraj , Přerov
Telefon: +420 725 044 875
Email: info@izus.cz