Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Management » Inzerát Id P7648

MANAŽER PROJEKTU

Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Jablonné nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: MANAŽER PROJEKTU - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: MANAŽER PROJEKTU - Ústí nad OrlicíPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: MANAŽER PROJEKTUEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Charakteristika pracovní činnosti

- Hlavní náplň - samostatná práce na projektu, komunikace se zákazníkem a implementace jeho požadavků,
zpětná vazba na výrobu a řízení, konzultace a plnění termínů.

Požadujeme:
- SŠ / VŠ technického směru, případně podobné zaměření
- Cizí jazyk na komunikativní úrovni (AJ nebo NJ)
- Dobrá znalost matematiky
- Logické myšlení
- Praxe v automobilovém průmyslu vítána
- Schopnost práce na PC
- Komunikativnost, samostatnost

Nabízíme:
- Zajímavou práci v české prosperující firmě
- Nadstandardní plat
- Navíc kvartální prémie
- Věrnostní konto závislé na zisku firmu s možností průběžného výběru
- Řadu dalších benefitů

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel