Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Management » Inzerát Id P6975

Project Manager

SLEZSKA DEVELOPMENT a.s.- nabídka práce Project ManagerFirma:SLEZSKA DEVELOPMENT a.s.
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava Mariánské Hory, 28 října 68/165, Ostrava
Volné pracovní místo: Project Manager - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Project Manager - OstravaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Project ManagerEmail:v.vilimek@post.cz
Kontaktní telefon na pozici: Project ManagerTelefon:+420 721 990 044
Další údaje o pozici: Project ManagerDalší údaje:+420 721 990 044

Popis pracovní pozice:
Project Manager - (vedení týmu), proaktivita.

Požadujeme:
Anglicky mluvící B1 až C1, zkušenost power point, excel, word, znalost na PC.

Nabízíme:
(Práce v Zahraničí - IT,DE,PL,ES )

Ověřený uživatel Vladimír | Ostrava , Ostrava Mariánské Hory
Telefon: +420 721 990 044
Email: v.vilimek@post.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel