Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Management » Inzerát Id P4839

Vedoucí divize úklidu a ostrahy (Brno a další lokality)

cba corporation a.s.- nabídka práce Vedoucí divize úklidu a ostrahy (Brno a další lokality)Firma:cba corporation a.s.
Volné pracovní místo: Jihomoravský krajMísto práce:Brno, Jihomoravský kraj
Volné pracovní místo: Vedoucí divize úklidu a ostrahy (Brno a další lokality) - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Vedoucí divize úklidu a ostrahy (Brno a další lokality) - Jihomoravský krajPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Vedoucí divize úklidu a ostrahy (Brno a další lokality)Email:zemek@cbacorp.cz

Popis pracovní pozice:
Naše společnost se od roku 2008 zaměřuje na poskytování bezpečnostních a úklidových služeb. Portfolio
zákazníků máme v celé České republice i na Slovensku. Nyní hledáme
kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí divize úklidu a ostrahy pro Brno a další lokality.

Náplň práce:
- vedení a nábor bezpečnostních pracovníků a pracovníků úklidu
- péče o přidělené objekty v Brně, Kostelci nad Orlicí a na Slovensku
- komunikace se zákazníkem
- administrativa spojená s chodem svěřených objektů

Požadujeme:
Požadujeme:
- praxe ve vedení minimálně 20ti lidí
- spolehlivost, samostatnost, ochotu
- flexibilitu, odolnost vůči stresu
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- znalost MS Office (Excel, Word)
- zkušenosti v oboru
- čistý RT
-ochotu cestovat
- nástup ihned

Nabízíme:
Nabízíme:
- možnost finančního růstu
- služební automobil
- služební telefon, PC
- zaškolení
- zázemí prosperující firmy
- vhodné i pro OZP

V případě zájmu zašlete svůj životopis na email zemek@cbacorp.cz . Bližší informace k vykonávané práci
při osobním pohovoru.

Inzerent:
Ověřený uživatel cba corporation a.s. | Celá ČR , Brno
Telefon: +420 725 677 254
Email: zemek@cbacorp.cz