Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Management kvality » Inzerát Id P6283

Technik Kvality - 3 DNY V TÝDNU - Noční směny

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Technik Kvality - 3 DNY V TÝDNU - Noční směny - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Technik Kvality - 3 DNY V TÝDNU - Noční směny - Brno - městoPlat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Technik Kvality - 3 DNY V TÝDNU - Noční směnyEmail:vaculinova.andrea@inventec.com

Popis pracovní pozice:
Inventec Czech s. r. o. je jedním z 8 výrobních závodů Inventec Corporation, které kompletují počítače,
notebooky, servery, smartphony a další elektroniku. Aktuálně hledáme Techniky s vyhláškou 50 na noční směnu.
Pozice je vhodná pro uchazeče, kteří mají se systémovou kvalitou už nějaké zkušenosti.

Co bude náplní Vaší práce?

- Každý den budete kontrolovat jednotky (počítače) v testech, v případě chyb se
budete starat o jejich opravu a následné reportování chyb.
- O testovací zařízení je potřeba se starat, i to bude náplní Vaší práce.
- Budete podporou při zavádění nového produktu, což v praxi zahrnuje testování, hlášení testovacích chyb a
hlášení případných problémů výrobních procesů a také proškolení ostatních oddělení.
- Každý den pak sepíšete report o zjištěných závadách.
- Pro operátory výroby budete zajišťovat školení (týkající se samotných testů i manipulace s HW a
testovacím
zařízením).

Požadujeme:
Co od Vás očekáváme?

- Máte minimálně SŠ, nejlépe se zaměřením na elektro/IT.
- Znáte dobře hardware počítače.
- Domluvíte se anglicky.
- Jste týmový hráč a komunikace s lidmi Vám nedělá potíže.
- Praxe v IT oboru není nutná a vše potřebné Vás rádi naučíme.

Nabízíme:
A co můžeme nabídnout my Vám?

- Stabilní práci, ve které se můžete naučit spoustu nového.
- Menší tým kolegů a přátelskou atmosféru.
- Práce je na 12-ti hodinové směny třikrát týdně NE, PO, ÚT nebo ST, ČT, PÁ + 1 pracovní SOBOTA v měsíci,
denní směny od 6:00 do 18:00, noční směny od 18:00 do 6:00.
- Vše potřebné Vás samozřejmě naučíme.
- Firemní jídelnu a stravenky.
- Možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria.
- Kurzy angličtiny a odborná školení s možností certifikace.
- Příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování.
- Příplatky za práci v noci 10%.
- Příplatky za práci přesčas nad rámec zákona - 43% V TÝDNU, 100% O VÍKENDU
NAVÍC.
- Půlroční, roční bonusy.

Ověřený uživatel Andrea Vaculínová | Jihomoravský kraj , brno
Telefon: +420543124903
Email: vaculinova.andrea@inventec.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel