Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Management kvality » Inzerát Id P6106

Reklamační technik

Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno - město
Volné pracovní místo: Reklamační technik - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Reklamační technik - Brno - městoPlat:25000 - 35000
Kontaktní email na pozici: Reklamační technikEmail:sedlackova@fenixpersonal.cz
Kontaktní telefon na pozici: Reklamační technikTelefon:+420777013379

Popis pracovní pozice:
Komunikaci s klienty společnosti v různých zemích světa (telefonicky, mailem)
Diagnostika závad
Řešení reklamací i pozáručního servisu výrobků
Poskytování technický informací a podpory klientům
Úzká spolupráce s kolegy z různých poboček v rámci celého světa
Návrhy na zlepšení
Reporting

Požadujeme:
Mít technické vzdělání
Velmi dobrou znalost angličtiny, alespoň B1 a lepší
Být schopen/a číst v technických výkresech a návodech a rozumět jim
Mít velmi dobré komunikační dovednost, silný prozákaznický přístup

Nabízíme:
HPP na dobu neurčitou s klouzavou pracovní dobou
Zázemí silné mezinárodní firmy s výbornou firemní kulturou a dobrými vztahy
5 týdnů dovolené
Školení, osobní rozvoj a jazykové vzdělávání
Závodní stravování a mnoho dalšího

Ověřený uživatel Lucie Sedláčková | Jihomoravský kraj , Brno
Telefon: 777013379
Email: sedlackova@fenixpersonal.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel