Inzerce-Dnes » Práce, brigády » Management kvality » Inzerát Id P4548

Podpora řízení kvality

GYNEM, s.r.o.- nabídka práce Podpora řízení kvalityFirma:GYNEM, s.r.o.
Volné pracovní místo: Praha 8Místo práce:Praha 8, Praha 8
Volné pracovní místo: Podpora řízení kvality - nabídka práce BrigádaPracovní poměr:Brigáda
Mzda: Podpora řízení kvality - Praha 8Plat:neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Podpora řízení kvalityEmail:sedlarova@gynem.cz
Kontaktní telefon na pozici: Podpora řízení kvalityTelefon:225391725
Další údaje o pozici: Podpora řízení kvalityDalší údaje:Alice Sedlářová

Popis pracovní pozice:
- Dotváření systému kvality ISO 9001
- Optimalizace procesů a systémů
- Spolupráce se všemi pobočkami a komunikace se zaměstnanci
- Interní auditing
- Příprava na externí audity a spolupráce s auditory
- Archivace a skartace dokumentů
- Vyvození nutných opatření zabezpečující kvalitu a definování dalších kroků v
souladu s procesy kvality
- Zhotovování pravidelných hlášení, v případě kritických situací je očekávána
eskalace

Požadujeme:
- Ukončené vzdělání min. SŠ
- Pečlivost, komunikativnost, samostatnost a kreativitu
- Odpovědný přístup k náplni své práce
- Předchozí praxe ve zdravotnictví výhodou

Nabízíme:
- Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
- Karta multisport
- Možnost získat praxi ve zdravotnictví
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Nástup možný ihned
- Pozice je vhodná i pro absolventy, studenty, ženy na MD

Inzerent:
Ověřený uživatel Alice Sedlářová | Praha 8 , Praha 8
Telefon: 225391725
Email: sedlarova@gynem.cz