HR specialista/ka- Vrchlabi a okoli

Inzerát č: P7619 | Vloženo: 22.04.2021 | Poslední aktualizace: 12.05.2021 16:26:22
Getwork Group- nabídka práce HR specialista/ka- Vrchlabi a okoliFirma:Getwork Group
Volné pracovní místo: TrutnovMísto práce:Cerny Dul, Trutnov
Volné pracovní místo: HR specialista/ka- Vrchlabi a okoli - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: HR specialista/ka- Vrchlabi a okoli - TrutnovPlat:35 000,-
Kontaktní email na pozici: HR specialista/ka- Vrchlabi a okoliEmail:getworkmedical@gmail.com
Kontaktní telefon na pozici: HR specialista/ka- Vrchlabi a okoliTelefon:723854760
Další údaje o pozici: HR specialista/ka- Vrchlabi a okoliDalší údaje:Marcela Furlongova

Popis pracovní pozice:
HR specialista min. 2 roky zkusenost Personalistika
AJ /minimalne skolni uroven / psat a cist emaily a CV

**vyhodou: znalost ve zdravotnictvi a prumyslu, ale neni podminkou

Požadujeme:

Nabízíme:
prace 6-8 hodin/den
dle dohody

Inzerent:
Ověřený uživatel Getwork Group | Trutnov , Cerny Dul
Telefon: 723854760
Email: getworkmedical@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel