NÁBORÁŘ/KA PRO ČESKÝ TRH - PLZEŇ

ALMARK GROUP s.r.o.- nabídka práce NÁBORÁŘ/KA PRO ČESKÝ TRH - PLZEŇFirma:ALMARK GROUP s.r.o.
Volné pracovní místo: Plzeňský krajMísto práce:Plzeň, Plzeňský kraj
Volné pracovní místo: NÁBORÁŘ/KA PRO ČESKÝ TRH - PLZEŇ - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: NÁBORÁŘ/KA PRO ČESKÝ TRH - PLZEŇ - Plzeňský krajPlat:21 000,-
Kontaktní email na pozici: NÁBORÁŘ/KA PRO ČESKÝ TRH - PLZEŇEmail:personal@almark.cz
Kontaktní telefon na pozici: NÁBORÁŘ/KA PRO ČESKÝ TRH - PLZEŇTelefon:730898940
Další údaje o pozici: NÁBORÁŘ/KA PRO ČESKÝ TRH - PLZEŇDalší údaje:Hany Kovaříková

Popis pracovní pozice:
Rád/a poznáváš nové lidi a jednou z tvých hlavních předností je empatie a výborná komunikace? Bydlíš v
anebo okolí Plzně a troufáš si sám/a vést kancelář? Pokud jsi na vše odpověděl/a ANO ČI ÁNO, tak jsi pro
nás ta/ten pravý/á.
Co tě čeká?
• Komunikace s potenciálními zaměstnanci
• Příprava výběrového řízení a jeho vyhodnocení
• S tím spojená lehká administrativa
• Práce na uživatelské úrovni s balíčkem Microsoft Office
• Podpora hodonínské centrály
• Propagace společnosti

Požadujeme:
Budeš jedničkou když...
• Se k tobě noví zájemci jen pohrnou
• Nábor ti nebude dělat problém a do práce se budeš každý den těšit
• Máš už za sebou nějaké zkušenosti
• Umíš motivovat sebe a podpořit i ostatní
• Tým je pro tebe na prvním místě

Nabízíme:
A co tě za to čeká?
• Plat 21 000 Kč brutto/měsíc + prémie za výsledky
• Práce na HPP
• Nehodíme tě do vody a řádně tě zaučíme
• Vždy tu budeme pro tebe, když budeš chtít poradit nebo si jen tak pokecat
• Tvé práci si budeme vážit
• Budeš rozšiřovat povědomí o úspěšné společnosti

Místo výkonu práce: Plzeň

Je tu několik věcí, které bys měl vědět dříve, než stiskneš tlačítko ODPOVĚDĚT. Nejsme zaměstnanci, ale
kolegové. Naši práci odvádíme dobře, protože fungujeme jako celek. Každý je tu pro tebe a ty jsi tu pro
každého. V práci nepoužíváme sprostá slova. Za ta nejhorší považujeme: nemůžu nebo nejde to.

Najdeme společnou cestu? Pošli nám životopis na personal@almark.cz nebo nám prostě zavolej na +420 730 898 940

www.almark.cz/kariera

Inzerent:
Ověřený uživatel Hany Kovaříková | Hodonín , Praha
Telefon: 730898940
Email: personal@almark.cz