Aktivní posila personálního a mzdového oddělení

Inzerát č: P14914 | Vloženo: 31.05.2024 | Poslední aktualizace: 31.05.2024 10:48:12
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava
Volné pracovní místo: Aktivní posila personálního a mzdového oddělení - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Aktivní posila personálního a mzdového oddělení - OstravaPlat:30 000 - 38 000 Kč
Kontaktní email na pozici: Aktivní posila personálního a mzdového odděleníEmail:prace@cleancat.cz
Kontaktní telefon na pozici: Aktivní posila personálního a mzdového odděleníTelefon:+420 596 223 724
Další údaje o pozici: Aktivní posila personálního a mzdového odděleníDalší údaje:+420 705 108 800

Popis pracovní pozice:
Hledáme posilu do týmu 8 nadšených "srdcařek" našeho personálního a mzdového oddělení.
Zapojte se do problematiky světa lidských zdrojů, a pojďte s námi v tomto oboru rozvíjet své dovednosti a
znalosti.

Jaké budou Vaše úkoly:
- vystavování a ukončování pracovních smluv a dohod
- po zaučení přímý podíl na výpočtu mezd
- úzká spolupráce se zaměstnanci a s institucemi (ÚP, OSSZ, exekutorské úřady)
- potvrzování výše příjmů a další administrativa, která rozváže ruce zkušenějším kolegyním

Požadujeme:
Očekáváme, že budete:
- mít už při nástupu všeobecný přehled v oblasti zákoníku práce a mezd - spojení obojího je pro nás
klíčové
- oplývat komunikačními dovednostmi a projevíte zápal pro nové věci
- dobře zvládat občasný nápor a stresové situace
- mít dobré předpoklady se rychle adaptovat a mít hlavu otevřenou
- mít odvahu zeptat se na věci, kterým nerozumíte a bez obav se přiznat k chybě, pokud nějakou uděláte

Nabízíme:
Pro to, abyste mohl/a dobře odvádět svou práci, Vám nabízíme:
- stabilitu - 27 let působení na trhu úklidových a speciálních služeb hovoří za vše
- plnou podporu kolegyň z personálního a mzdového oddělení
- udržování a zvyšování odborné úrovně a jistotu, že dostanete prostor využít svůj potenciál
- systém benefitů

Inzerent:
Ověřený uživatel Personální oddělení | Celá ČR , Ostrava
Telefon: +420 596 223 724
Email: jurenova.martina@cora-plus.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel