Tester/ka SW - vhodné i pro šikovné absolventy, Vysoké Mýto

Inzerát č: P9978 | Vloženo: 03.08.2022 | Poslední aktualizace: 03.08.2022 08:26:32
Mikroelektronika spol. s r.o.- nabídka práce Tester/ka SW - vhodné i pro šikovné absolventy, Vysoké MýtoFirma:Mikroelektronika spol. s r.o.
Volné pracovní místo: Ústí nad OrlicíMísto práce:Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí
Volné pracovní místo: Tester/ka SW - vhodné i pro šikovné absolventy, Vysoké Mýto - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Tester/ka SW - vhodné i pro šikovné absolventy, Vysoké Mýto - Ústí nad OrlicíPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Tester/ka SW - vhodné i pro šikovné absolventy, Vysoké MýtoEmail:kariera@mikroelektronika.cz
Kontaktní telefon na pozici: Tester/ka SW - vhodné i pro šikovné absolventy, Vysoké MýtoTelefon:+420465467177
Další údaje o pozici: Tester/ka SW - vhodné i pro šikovné absolventy, Vysoké MýtoDalší údaje:Lipenská Kateřina

Popis pracovní pozice:
Hledáme kolegu, který nám pomůže dodávat našim zákazníkům kvalitní software.

Baví tě testování, přemýšlíš, jak monotónní práci zjednodušit napsáním utility či skriptu, víš, jak
využít existující testovací prostředky případně si aktivně dohledáš a nastuduješ, jaké jsou nové trendy v
oblasti testování SW produktů a navrhneš jejich zavedení v týmu. Neváhej a dej nám o sobě vědět.

Jako Tester/ka SW budeš:

- tvořit a aktualizovat testovací scénáře
- spolupracovat s vývojáři a analytiky
- vyvíjet skripta, utility a Unit Testy pro automatizované testování
- vývíjet SQL skripta pro přípravu dat
- spolupracovat s DevOps a implementací při testování produktů v různých prostředích

Požadujeme:
- schopnost spolupráce a komunikace v týmu
- schopnost věci posouvat, hledat nové cesty a dotahovat zadané úkoly
- základní znalosti C#, TSQL
- chuť učit se novým věcem a předávat znalosti dalším členům týmu
- ideálně znalost prostředí MSSQL a NoSQL
- navíc Platforma Microsoft .NET, .NET Core je tvá oblíbená
- navíc Tvorba Unit Testů a využití testovacích prostředků ti přijdou jako naprosto samozřejmá věc

Nabízíme:
- spolupráci v týmu vedeným špičkovými leadery
- standardní benefity (25 dnů dovolené, HomeOffice, SickDays, pružná pracovní doba)
- možnost účastnit se vývoje a nasazení systémů v projektech po celém světě
- rozšíření obzorů v oblasti ticketingu
- flexibilní formu spolupráce při studiu
- možnost práce v kanceláři v centru Pardubic nebo ve Vysokém Mýtě, po zapracování možný home office
- příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3% z hrubé mzdy)
- možnost Multisportky
- roční odměny

Ověřený uživatel Pavlína Mattasová | Ústí nad Orlicí , Vysoké Mýto
Telefon: + 420 731 450 486
Email: p.mattasova@mikroelektronika.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel