IT SPECIALISTA Pardubicko

Inzerát č: P8195 | Vloženo: 13.07.2021 | Poslední aktualizace: 13.07.2021 14:50:52
Volné pracovní místo: PardubiceMísto práce:Lázně Bohdaneč, Pardubice
Volné pracovní místo: IT SPECIALISTA Pardubicko - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: IT SPECIALISTA Pardubicko - PardubicePlat:dle praxe
Kontaktní email na pozici: IT SPECIALISTA PardubickoEmail:job@skylab.cz
Kontaktní telefon na pozici: IT SPECIALISTA PardubickoTelefon:+420 608 905 033

Popis pracovní pozice:
Do našeho IT týmu v lokalitě Pardubicko hledáme kolegu, kterého baví uživatelská podpora klientů, má ŘP a
vlastní vůz. Je-li Vám tato práce, spojená se správou systémů a sítí, blízká a můžete nastoupit během
léta, neváhejte nás kontaktovat na job@skylab.cz.

Jsme stabilní rodinná firma a hledáme pro lokalitu Pardubicko odpovědného člověka na pozici IT SPECIALISTA,
kterému je vlastní pečlivost v oblasti technické podpory.
Budete mít odpovědnost za řešení technických požadavků zákazníků, budete se podílet na
zajišťování služby HelpDesk, správě sítě MS Windows (správa uživatelských
účtů, nastavení přístupových práv, podpora uživatelů, řešení problémů s SW a HW
vybavením). Dále také vedení a aktualizace dokumentace IS, reporting stavu infrastruktury,
instalace a implementace systémů, instalace síťových prvků LAN a WAN.

Požadujeme:
Ideálně očekáváme:

• zkušenosti se správou ICT
• základní orientaci v síťových službách (DNS, DHCP, WINS, Kerberos, LDAP,...)
• znalost fyzické architektury hardwaru
• znalost protokolů TCP/IP (fungování, konfigurace, zabezpečení, filtrace,...)
• znalost technologií Microsoft, výhodou je znalost technologií Windows server a
Linux
• ŘP sk. B + vlastní vůz, ochota cestovat v rámci ČR (Pardubice, Přelouč, Lázně
Bohdaneč, Hradec Králové)
• znalost AJ alespoň na úrovni mírně pokročilý
• schopnost se rychle učit novým věcem
• je na Vás spolehnutí, jste přesný a pečlivý
• proaktivní přístup v hledání efektivních řešení
• samostatnost a ochota přijmout za svou práci zodpovědnost
• práce samostatná i v týmu
• komunikační dovednosti
• odolnost vůči stresu

Nabízíme:
Co Vám můžeme nabídnout:

• pracovní poměr v silné a stabilní české společnosti
• zaškolení v Praze a následný mentoring
• zajímavou práci, která má smysl
• firemní vzdělávání - podporu v profesním růstu a osobním rozvoji
• práci v přátelské atmosféře našeho týmu
• zajímavé finanční ohodnocení (dle aktivity i výkonu)
• přístup k nejnovějším technologiím
• příspěvek na stravování
• nástup IHNED nebo dle dohody, ideálně v průběhu měsíce srpna
• možnost práce i na ŽL

Chcete se přidat do našeho týmu a podílet se na projektech, které mají smysl?
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a informaci o
Vašem možném termínu nástupu.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti SKYLAB, spol. s r.o. souhlas s jejich zpracováním, správou a
uchováním. Souhlas udělujete na dobu 3 roky ode dne odeslání reakce, a můžete jej kdykoliv odvolat. Dále
zasláním prohlašujete, že všechny uvedené údaje jsou pravdivé a že jsou poskytnuty dobrovolně.

Inzerent:
Ověřený uživatel Michaela Nováková | Pardubice , Pardubice
Telefon: 608905033
Email: michaela.novakova@skylab.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel