Digital Technology Specialist

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha Jinonice, Praha
Volné pracovní místo: Digital Technology Specialist - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Digital Technology Specialist - PrahaPlat:dle domluvy
Kontaktní email na pozici: Digital Technology SpecialistEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Hledáme parťáka do týmu na pozici Digital Technology Specialist a vítáme zkušené i juniornější zájemce

Jak si Tě představujeme?

Jako nadšence, kterého baví digitální technologie. Jsi z části kodér i analytik, z části marketing
specialist(k)a. Zkrátka jsi v on-line světě jako ryba ve vodě, rozumíš webovým stránkám i struktuře kódu a
orientuješ se i v oblasti on-line marketingu.

Požadujeme:
Jak poznáš, že hledáme právě tebe?

- Zajímáš se o digitální technologie, weby, analytiku, data, marketing, e-commerce
- Vyznáš se ve struktuře kódu webových stránek
- Máš analytické schopnosti, systematičnost a nechybí ti smysl pro detail
- Jsi schopný rychle pochopit nové technologie a terminologii a zvládneš se učit od kolegů i z veřejně
dostupných zdrojů
- Velikou výhodou bude, pokud se vyznáš v HTML, Google Analytics, PPC, Data Studio nebo některém z programovacích
jazyků nebo jiných digitálních systémů
- Jsi komunikativní, flexibilní a máš pozitivní přístup k pracovním úkolům
- Umíš spolupracovat v rámci týmu i mimo tým

Pokud si myslíš, že toho na začátek chceme moc, zkus se ozvat i v případě, že splňuješ jen u část
požadavků. Rádi se s tebou pobavíme a domluvíme se na postupném zaškolení u slabých stránek a

Nabízíme:
Za co budeš mít u nás zodpovědnost a co tě čeká?

- Budeš dohlížet na chod svěřených digitálních služeb, které používáme pro vyhodnocování digitálních
projekt
- Podílet se na implementaci a správě systémů pro měření webových projektů
- Připravovat přehledy ke změřenými výsledkům
- Aktivně spolupracovat s kolegy, kteří budou vždy tvými parťáky (na to se můžeš spolehnout)

A Co Ti na oplátku nabídneme my?

- Pohodový a přátelský tým lidí a neformální pracovní prostředí
- Práci na HPP/IČO
- 5 týdnů placené dovolené
- Možnost homeoffice
- Firemní notebook a telefon
- Školení v oboru
- Moderní kanceláře v budově Aviatica přímo u stanice metra B - Jinonice
... A další tajnosti, které si necháme na společný pokec

Pokud tě naše nabídka alespoň trošku zaujala, dej nám o sobě vědět. Rádi se o Tobě dozvíme víc!

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel