Projektový specialista pro internet v dopravě

MOBILBOARD s.r.o.- nabídka práce Projektový specialista pro internet v dopravěFirma:MOBILBOARD s.r.o.
Volné pracovní místo: ZlínMísto práce:Zlín
Volné pracovní místo: Projektový specialista pro internet v dopravě - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Projektový specialista pro internet v dopravě - ZlínPlat:Neuvedeno
Kontaktní email na pozici: Projektový specialista pro internet v dopravěEmail:radmila.pospisilova@mobilboard.cz

Popis pracovní pozice:
- práce na projektu Wi-Fi automotive
- technické zajištění internetové konektivity do vozů veřejné dopravy
- správa, administrace dohledového portálu a HelpDesku, konfigurace routerů
- servisní práce spojené s instalací Wi-Fi do vozů MHD a jejich provozem
- zajištění propojení HW s dalšími zařízeními v autobusech a kontrola funkčního provozu, například LCD
obrazovky
- péče o klienty v segmentu dopravy a sestavení řešení na míru
- realizace obchodních případů

Požadujeme:
- znalost informačních a telekomunikačních sítí, internetu a online technologií
- výborná znalost práce na PC a práce s internetovými nástroji a aplikacemi
- všeobecný přehled v oblasti IT práce s mobilními přístroji a jejich funkcemi
- komunikativní člověk s logickým myšlením, který umí pracovat samostatně
- schopnost jednat s potenciálními partnery a dodavateli
- dobrá znalost anglického jazyka
- chuť aktivně se podílet na rozvoji projektů a zapojit se do týmové práce
- VŠ vzdělání není podmínkou, důležitá je znalost a eminentní zájem o obor
- pozice vhodná i pro absolventy
- řp sk.B
- časová flexibilita, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:
- stabilní firma a práce na zajímavém projektu
- pohodový kolektiv, výhledově s novým sídlem na Riviéře v Malenovicích
- skvělá pracovní příležitost i pro absolventy
- firemní akce
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- možnost občasné práce z domova
- vzdělávací kurzy, školení
- bonusy/prémie
- notebook
- příspěvek na stravování

Inzerent:
Ověřený uživatel Martina Šuchmová | Zlínsky kraj , Zlín
Telefon: + 420 604 473 582
Email: martina.suchmova@mobilboard.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel