Konzultant /ka informačních systémů - Help Desk

Fakultní nemocnice Brno- nabídka práce Konzultant /ka informačních systémů - Help DeskFirma:Fakultní nemocnice Brno
Volné pracovní místo: Brno - městoMísto práce:Brno-Bohunice, Brno - město
Volné pracovní místo: Konzultant /ka informačních systémů - Help Desk - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Konzultant /ka informačních systémů - Help Desk - Brno - městoPlat:tabulková
Kontaktní email na pozici: Konzultant /ka informačních systémů - Help DeskEmail:Zemankova.Jana@fnbrno.cz
Kontaktní telefon na pozici: Konzultant /ka informačních systémů - Help DeskTelefon:5 3223 2892

Popis pracovní pozice:
technická podpora koncovým uživatelům - první stupeň podpory
řešení incidentů a monitoring - komunikace s uživateli
analyzování požadavků a jejich řešení
přesměrování komplexnějších požadavků na vyšší úroveň IT podpory
podílení se na úpravě interního Helpdesk systému
data management

Požadujeme:
SŠ vzdělání v oboru informačních technologií výhodou
orientace v prostředí Windows (PC)
uživatelské znalosti MS Office a Office 365, Lotus Notes
technická zdatnost, orientace v IT, znalost běžného SW a HW
orientace v prostředí zdravotnických zařízení výhodou
zkušenosti se správou informačních systémů výhodou
dobré komunikační schopnosti
analytické myšlení
zodpovědnost
morální a občanská bezúhonnost

Nabízíme:
práci v perspektivním kolektivu
možnost profesního růstu
zaškolení v oboru
zázemí druhé největší fakultní nemocnice v ČR pro další odborný rozvoj a růst
možnost ubytování pro mimobrněnské zaměstnance
ubytovna Netroufalky: http://www.fnbrno.cz/sluzby-v-arealu/t2332
celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit
benefity FN Brno: http://www.fnbrno.cz/nasim-stavajicim-i-novym-zamestnancum- nabizime/t5533

Inzerent:
Ověřený uživatel Milan Filin | Brno - město , Brno-střed
Telefon: 731009343
Email: kocici.pratelstvi@gmail.com

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel