Online PHP zedník Veselá Veverka

Volné pracovní místo: PrahaMísto práce:Praha, Praha
Volné pracovní místo: Online PHP zedník Veselá Veverka - nabídka práce Práce na ŽLPracovní poměr:Práce na ŽL
Mzda: Online PHP zedník Veselá Veverka - PrahaPlat:dohodou
Kontaktní email na pozici: Online PHP zedník Veselá VeverkaEmail:janakova@decp.eu

Popis pracovní pozice:
Jsme malá česká firma s naprosto obyčejným produktem, který může prodávat kde kdo.

Máme síť prodejen po celé ČR s oříšky a sušenými plody a poslední rok se snažíme působit i ve světe
online.

Úspěšně se nám daří balit náš obyčejný produkt do růžového papíru s nadýchanou mašlí a posílat ho po
celé republice.

Požadujeme:
Bohužel klasické eshop krabicové řešení není pro nás ideální, a proto jsme se rozhodli jít vlastní cestou.
Cesta je ale trnitá a plná překážek, kterým jako laici nemáme šanci porozumět.

Máme vize, nápady ale nemáme ruce , které by je uměli vystavět do online světa a zrealizovat.

Hledáme pracovitého programátora, který umí chodit mezi jedničkami a nulami . Máme eshop řešení na míru
psané v PHP, JS a MySQL , který potřebuje dotáhnou do konce, udělat pár jazykových mutací, pohrát si admin
rozhraním a propojit s několika super vychytávkami online světa.

Nabízíme:
Určitě tato práce není vhodná pro začátečníky, my tě totiž vůbec nic nenaučíme. Se vším si budeš muset
poradit sám. Rozhodně to chce někoho se zkušenostmi s tvorbou podobných eshopů. Naše představa o spolupráci je
taková, že se 1x týdně potkáme vysypeme na tebe hromadu ručně malovaných obrázků a ty se je pokusíš
zpracovat. Pro nás je naprosto zásadní dodržovat termíny a požadavky co si slíbíme. Jsme otevření všem
formám spolupráce a všem způsobům ohodnocení.

Více o nás na www.vesela-veverka.cz - ale máme ve výstavbě naprosto nový vzhled, který ti rádi po domluvě
dáme k nahlédnutí.

Pokud tě náš projekt zaujal, jsi samostatný programátor s velkou dávkou trpělivosti, jsi náš člověk! Sneseme
ti modré z nebe.

Ověřený uživatel NARA manpower agency s.r.o. | Celá ČR , Praha 7 Holešovice
Telefon: +420 739 220 120
Email: janakova@decp.eu

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel