Anotátor

ČVUT v Praze- nabídka práce AnotátorFirma:ČVUT v Praze
Volné pracovní místo: Ústecký krajMísto práce:Ústí nad Labem, Ústecký kraj
Volné pracovní místo: Anotátor - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Anotátor - Ústecký krajPlat:20.800 - 25.000 Kč
Kontaktní email na pozici: AnotátorEmail:anolab@fd.cvut.cz
Kontaktní telefon na pozici: AnotátorTelefon:+420 773 278 946
Další údaje o pozici: AnotátorDalší údaje:Mgr. Jiří Sejkora

Popis pracovní pozice:
- práce ve speciálním softwaru
- anotování (popisování) videí z testovacích jízd autonomních vozidel
- označování aut, cyklistů, chodců a dalších účastníků silničního provozu

Požadujeme:
- min. základní znalost Aj
- spolehlivost, preciznost, odolnost vůči stresu
- znalost práce na PC (Excel)

Nabízíme:
- stabilní práce na HPP / DPP
- zaměstnanecké benefity (stravenky, flexibilní pracovní doba, 6 týdnů dovolené, aj.)
- práce v mladém a příjemném kolektivu
- káva + barelová voda na pracovišti zdarma
- kvalitní zaškolení a přidělení zkušeného mentora

Ověřený uživatel Mgr. Jiří Sejkora | Ústí nad Labem , Ústí nad Labem
Telefon: 773278946
Email: anolab@fd.cvut.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel