Trainee program u firmy Geis v týmu Developerů v Ostravě

Geis- nabídka práce Trainee program u firmy Geis v týmu Developerů v OstravěFirma:Geis
Volné pracovní místo: OstravaMísto práce:Ostrava - Fifejdy, Ostrava
Volné pracovní místo: Trainee program u firmy Geis v týmu Developerů v Ostravě - nabídka práce OstatníPracovní poměr:Ostatní
Mzda: Trainee program u firmy Geis v týmu Developerů v Ostravě - OstravaPlat:Dohodou
Kontaktní email na pozici: Trainee program u firmy Geis v týmu Developerů v OstravěEmail:lkacmarova@email.cz
Kontaktní telefon na pozici: Trainee program u firmy Geis v týmu Developerů v OstravěTelefon:+420 724 357 471
Další údaje o pozici: Trainee program u firmy Geis v týmu Developerů v OstravěDalší údaje:Lucie Kačmářová

Popis pracovní pozice:
Jaká bude náplň práce?

spolupráce na mezinárodních SW projektech různého rozsahu i zaměření
spolupráce na vývoji konkrétních modulů a funkčností dle zadávací dokumentace
spolupráce v rámci projektového týmu

A s čím/ v čem bude pracovat?
C#, .NET
databáze MS SQL (T-SQL)
vývoj WinForms/Web aplikací, technologie ASP.NET/Core, MVC, Bootstrap, web services a další vývoj mobilních
technologií (např. Xamarin,...), unit testing, MS Reporting Services, DevExpress, TFS

Požadujeme:
Hledáme na výpomoc VŠ studenta se zkušenostmi s programováním, který bude docházet dle časových možností
cca 2 dny v týdnu do firmy - kanceláře v Ostravě - Fifejdách (možno docházet i více dnů v případě zájmu a
časových možností studenta) .

Nabízíme:
Nabízíme ti dobré pracovní podmínky v týmu skvělých a zkušených IT specialistů v Ostravě - Fifejdách.
Pokud chceš být u vývoje nových modulů, pracovat na mezinárodních SW projektech a používat při tom
nejmodernější technologie, ozvi se nám.

Ověřený uživatel Jitka Kelnarová | Moravskoslezský kraj , Ostrava
Telefon: 605029915
Email: j.kelnarova@seznam.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel