Pracovník/Pracovnice Technické podpory

Inzerát č: P5986 | Vloženo: 14.02.2020 | Poslední aktualizace: 14.02.2020 13:16:30
Sensio.cz s.r.o.- nabídka práce Pracovník/Pracovnice Technické podporyFirma:Sensio.cz s.r.o.
Volné pracovní místo: PřerovMísto práce:Na Hrázi 1139/13, 750 02 Přerov, Přerov
Volné pracovní místo: Pracovník/Pracovnice Technické podpory - nabídka práce Hlavní pracovní poměrPracovní poměr:Hlavní pracovní poměr
Mzda: Pracovník/Pracovnice Technické podpory - PřerovPlat:18 000 Kč-30 000 Kč +stravenky
Kontaktní email na pozici: Pracovník/Pracovnice Technické podporyEmail:personalistika@sensio.cz

Popis pracovní pozice:
- přijímání, zhodnocení a vyřízení požadavků od zákazníků (zaměstnanců základních uměleckých škol)
telefonicky, e-mailem
- zpracování nových témat do Nápovědy
- pracovní úvazek plný, možno i částečný (minimálně poloviční)
- ranní a odpolední směna (8.00-16.30; 11.30-20.00)

Požadujeme:
Dobrá znalost práce s počítačem, zkušenosti s Google Docs výhodou
Komunikační a organizační schopnosti
Příjemné vystupování
Spolehlivost a zodpovědnost
Schopnost vyřešit požadavek zákazníka

Nabízíme:
Motivační ohodnocení a benefity
Společné obědy, kuchyňka plná jídla a dobré kávy, stravenky, Home office, Sick days, odborné vzdělávání.
Práce je vhodná i pro absolventy středních nebo vysokých škol.

Nástup možný ihned

Inzerent:
Ověřený uživatel Anna Skácelíková | Přerov , Přerov
Telefon: 725344646
Email: anna.skacelikova@sensio.cz

Sdílet na Facebooku Zobrazit v PDF Zobrazit všechny inzeráty uživatele Nahlásit porušení pravidel